اخبار

رویداد استارتاپی تندرستی در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد

رویداد استارتاپی تندرستی در پارک علم و فناوری استان سمنان برگزار شد
اولین رویداد استارتاپی تندرستی استان سمنان در دو محور "تغذیه و تندرستی "و "ورزش و تندرستی" برگزار و با معرفی تیم های کانگور، گود فود و ساتر به عنوان تیم‌های برگزیده به کار خود پایان داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان ، سید مسعود میررضایی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، هدف از برگزاری این رویداد را تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد مشتاق به راه‌اندازی کسب‌وکار شخصی و اجرایی کردن ایده‌های خود مطابق با اصول علمی کسب‌وکار دانست و خاطرنشان کرد : استارت‌آپ حوزه سلامت نوعی استارت‌آپ است که هدفش بهبود خدمات حوزه سلامت و به‌تبع آن ارتقای سلامت عمومی جامعه می باشد.

در این رویداد سه روزه که با معرفی 10 ایده برگزیده از میان 80 شرکت‌کننده توسط پارک علم و فناوری و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان سمنان برگزار گردید، شرکت‌کنندگان ضمن بهره‌مندی از کارگاه های آموزشی، برای راه اندازی یک کسب و کار استارتاپی کسب تجربه نمودند.

 در پایان تیم های کانگور، گود فود و ساتر به عنوان تیم‌های برگزیده این رویداد به ترتیب حایز مقام های اول تا سوم از نگاه داوران شدند.

۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۴۸

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید