پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان سمنان مطرح کرد:

صدور مجوز14 دفتر پیشخوان خدمات دولت در سال 1400

صدور مجوز14 دفتر پیشخوان خدمات دولت در سال 1400
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: در سال 1400 برای هشت دفتر پیشخوان خدمات دولت و شش دفتر ICT روستایی جدید مجوز فعالیت صادر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، سید یاسر حسن پور مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان سمنان خبر داد: در سال 1400 برای 14 دفتر پیشخوان خدمات دولت و ICT روستایی مجوز فعالیت صادر شد و 5 دفتر نیز در مرحله صدور مجوز قرار گرفتند
وی درادامه گفت: در مجموع 125 دفتر در استان مشغول به فعالیت هستند و باید خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیشخوان دولت به دو برابر میزان فعلی افزایش یابد و این ظرفیت در حال حاضر در استان وجود دارد.
وی با اشاره به این که در سال گذشته 14 دفتر پیشخوان مجوز فعالیت گرفته اند، افزود: از این تعداد هشت دفتر پیشخوان خدمات دولت در حوزه شهری و شش دفتر ICT روستایی بوده و در حال حاضر صدور مجوز سه دفتر در حوزه شهری و دو دفتر در حوزه روستایی نیز در حال تکمیل فرآیند استعلام است.
وی با اشاره به اینکه سمنان با کمبود دفتر مواجه نیست، بیان کرد: متقاضیان ایجاد دفتر شهری با توجه به موقعیت منطقه و عدم وجود دفتر در محل مورد نظر، درخواست خود را در سامانه Licensing.cra.iR ارائه و در صورت احراز صلاحیت مطابق با درخواست متقاضی و موافقت اولیه با راه اندازی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و تکمیل مدارک لازم ظرف مدت ۲۰ روز پروانه مورد نظر قابل صدور است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری استان سمنان درخواست‌های ثبت شده در سامانه Licensing.cra.iR را شامل تأسیس، تمدید، تغییر نشانی، تغییر مدیرعامل دانست و تاکید کرد: نظارت بر نحوه ارائه خدمات دفاتر نیز با قوت انجام می‌شود و در سال گذشته بالغ بر شش جلسه برای رسیدگی به تخلفات دفاتر پیشخوان استان تشکیل و تصمیم های لازم اتخاذ شده است.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۳۸
تعداد بازدید : ۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید