پرش به محتوای اصلی

اخبار

دسترسی به اینترنت پهن باند سیار در روستای نگارمن شاهرود

دسترسی به اینترنت پهن باند سیار در روستای نگارمن شاهرود
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از از دسترسی به اینترنت پهن باند سیار در روستای نگارمن شهرستان شاهرود با سرمایه گذاری 42 میلیارد ریالی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان، سید یاسر حسن پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در جلسه افتتاح پهن باند روستایی با حضور علی اصغر خانی، نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهرستان شاهرودو میامی، ازدسترسی به اینترنت پهن باند سیار در روستای نگارمن شاهرود با تکنولوژی +4G با سرمایه گذاری 42 میلیارد ریالی خبر داد.
سید یاسر حسن پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن معرفی مشخصات پروژه و همچنین برنامه‌های در دست اقدام تصریح کرد: دسترسی روستای نگارمن به شبکه ملی اطلاعات با سرمایه‌گذاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وبه پیمانکاری شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برقرارشده است.
وی افزود: این پروژه در راستای سیاست‌های توسعه ارتباطی وزارت ارتباطات و دستور وزیر ارتباطات مبنی بر کاهش حداکثری شکاف دیجیتالی بین شهرها و روستاها است.
حسن پور گفت: با تاسیس و راه اندازی این سایت، روستاییان این منطقه می توانند با اتصال به این شبکه ملی اطلاعات از امکانات اینترنت پر سرعت 4G بهره‌مند شوند.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ضمن اشاره به سرمایه گذاری 1170 میلیارد ریالی در پروژه های ارتباطاتی شهرستان های شاهرود و میامی طی دو سال اخیر گفت: تلاش این اداره کل به جهت ایجاد بستر همگانی برای استفاده ی همه ی روستاییان آن بخش به جد مورد پیگیری است.
۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۵۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید